Veiklos kryptys

Toliau

Veikla

„Renerga“ užsiima elektros energijos gamyba iš atsinaujinančių energijos šaltinių: vėjo, vandens ir saulės. Kompanija valdo Pastrėvio ir Kavarsko mažąsias hidroelektrines, Benaičių vėjo elektrinių parką, vėjo elektrinių parką „Benaičiai-1“, vėjo elektrinių parke įrengtą Saulės elektrinę ir šalia šio parko esančią eksperimentinę mažąją vėjo ir saulės elektrines. „Renerga“ yra aktyvi vandens ir vėjo energetikos asociacijų, su kuriomis dalijasi Lietuvoje bei kitose šalyse sukaupta patirtimi, narė. Šiuo metu bendrovė yra Vėjo elektrinių asociacijos bei Saulės energetikų asociacijos narė.

VėjasVėjasVėjasVėjasVėjas
Vėjas

Vėjas

2006 metų pabaigoje Kretingos rajone pradėjęs veikti Benaičių vėjo elektrinių parkas 2007 m. kovo 17 d. valstybinės komisijos buvo pripažintas tinkamu naudoti.
Toliau
VanduoVanduoVanduoVanduoVanduo
Vanduo

Vanduo

Pastrėvio mHE yra pastatyta 1998 metais ant Strėvos upės Kaišiadorių rajone, Bačkonių kaime. Tai pirmoji 300 kW galios UAB „Renerga“ elektrinė, per metus pagaminanti 1,7 mln. kWh elektros energijos.
Toliau
SaulėSaulėSaulėSaulėSaulė
Saulė

Saulė

2013 metais Benaičių vėjo elektrinių parke buvo pastatyta 1 MW saulės elektrinė. Jėgaineje sumontuoti Vokietijos įomės Schott Solar AG polykristaliniai saulės moduliai ir kompanijos SMA inverteriai.
Toliau
KitasKitasKitasKitasKitas
Kitas

Kitas

2007 metais, įmonei pradėjus veiklą vėjo energetikos srityje, nuspręsta senąjį bendrovės pavadinimą pakeisti į UAB "Renerga".
Toliau
Greito įkrovimo elektromobilių stotelėsGreito įkrovimo elektromobilių stotelėsGreito įkrovimo elektromobilių stotelėsGreito įkrovimo elektromobilių stotelėsGreito įkrovimo elektromobilių stotelės
Greito įkrovimo elektromobilių stotelės

Greito įkrovimo elektromobilių stotelės

Greito įkrovimo elektromobilių stotelės Klaipėdoje ir Druskininkuose
Toliau